Suve allahindlus! Allahindlused kehtivad kuni -50%! Kataloog>>
Üle 60€ tellimustele tasuta tarne Omnivaga 2 -3 tööpäeva jooksul.

Crocs™ Brooklyn Slide

€54,99 

Värv:

Suurus:

Suurustabel:

Isikupärastage Jibbitz™-iga

Tootekirjeldus

Tootekirjeldus

Uus Crocs Brooklyni kollektsioon ühendab endas muretu stiili, suurepärase mugavuse kogu päevaks ja ülima garderoobi mitmekülgsuse. Saadaval on erinevad kontsakõrgused ja läbimõeldud, kuid lihtsad siluetid, ning iga kiilu sees on kasutatud erakordselt mugavat LiteRide™ vahttäidise tehnoloogiat - et te ei peaks kunagi valima, kas hea välja näha või ennast hästi tunda. Crocs Brooklyni kerge konstruktsioon, mugavad pealisosad ja revolutsiooniline mugavustehnoloogia võimaldavad teil tunda end enesekindlalt nii tööl kui vabal ajal. Kui saate end suurepäraselt tunda ja püsida kergelt jalul alates päeva esimesest sammust viimaseni, siis miks peaksite leppima millegi vähemaga?

Brooklyn Slide detailid:

  •        Elegantne siluett
  •        Revolutsioonilise LiteRide™ vahtpolstriga tallaosa tagab suurepärase mugavuse kogu päeva jooksul
  •        Kerge Croslite™ põhi
  •        Pehmed ja elastsed Matlite™ pealsed on mugavad juba esimesest päevast alates
  •        Kõrgendatud sisetalla profiil lisab tuge ja stabiilsust
  •        Kannakiilu kõrgus 1,7 tolli | 45 mm
  •        LiteRide™: Revolutsiooniline. Endasse tõmbav pehmus. Uuenduslik mugavus.
  •        Nagu enamikul siledatel materjalidel, võib pealisosal esineda tavapärase kulumise märke
Informatsioon kohta Crocs™

Informatsioon kohta Crocs™

Crocs jalanõud on mugav ja stiilne valik kogu perele iga ilmaga

 Crocs on Ameerika kaubamärk, mis on tänu kompromissitule mugavusele ja erakordsele disainile saavutanud uskumatu populaarsuse kogu maailmas ja loomulikult ka Leedus. Meie kliendid võivad oodata nii mugavaid Crocsi eri värvi ja mudelitega jalanõusid, mis on paljude silmis saanud tootja visiitkaardiks, kui ka muud tüüpi jalanõusid kogu perele, mis on mõeldud kandmiseks eri aastaaegadel. Näiteks vihmasaapad lastele, sussid meestele või talvised pikad saapad naistele. 

Internetist Crocsi kingade otsmine on mugav võimalus osta kvaliteetseid, ortopeedi soovitatud jalanõusid, mis tagavad maksimaalse mugavuse kõigis ilmastikutingimustes. Muidugi on stiilsed jalanõud atraktiivse hinnaga.

Miks on Crocsi jalatsid meie klientide seas ühed kõige populaarsemad?

Esimesed Crocsi saapad lastele või tootjalt muud tüüpi jalatseid võib osta tuttavate soovituste põhjal või lihtsalt moe järgi. Kuid nagu ühe sagedase ostja kogemus näitab, kui oled kord Crocsid jalga pannud, ei võta sa neid enam jalast! Ja kui on vaja uusi jalanõusid, valitakse näiteks saapad just selle tootja valikust.

Oleme välja toonud peamised eelised, mis muudavad Crocsi kingad kõige hinnatumaks.

Jalatsite ülesehitus kaitseb jalga ja keskkonda

Kõik selle tootja kingad on valmistatud patenteeritud Croslite™ materjalist, mis on tänu oma ainulaadsetele omadustele äärmiselt kerge, pehme, kohandub täiuslikult jala kujuga ja tagab kinga sees tõhusa õhuvahetuse. Bioloogilise Croslite™ materjali päritolu ja jalatsite tootmisel täielik nahast loobumine peegeldavad ka Crocsi vastutustundlikku lähenemist ökoloogiale ja jätkusuutlikkusele.

Mitte ainult funktsionaalsed, vaid ka stiilsed

Crocsi jalanõud on disainitud kõrgeima kvaliteediga. Näiteks vihmasaabaste materjali kõrge niiskuskindlus ja ühetaoline, täielikult vormitud tald tagavad, et teie või teie lapse jalg jääb ka pärast tervet päeva õues kuivaks. Siiski ei tohi unustada ka esteetikat. Crocsi laiast jalanõude valikust valib ka kõige suurem stiiliarmastaja endale sobivaima!

Lihtne hooldamine ja vastupidavus

Crocsi jalatsid suudavad säilitada oma esteetilised ja funktsionaalsed omadused mitme hooaja jooksul minimaalse hooldusega (jalatsid on kergesti puhastatavad ja kuivavad kiiresti). Laste kingi saab kanda mitu korda: nii säästate raha ning  aitate kaasa ka tarbimise vähendamisele.

Crocs

KLIENTIDE ARVUSTUSED (0)

KLIENTIDE ARVUSTUSED

Sellel tootel puuduvad klientide arvustused


KIRJUTA ARVUSTUS

Crocs™ Off Court Logo Clog

hinnang

Üldine hinnang 1 2 3 4 5 (vali)
Mugavus: 1 2 3 4 5 (vali)
Välimus: 1 2 3 4 5 (vali)
Kvaliteet: 1 2 3 4 5 (vali)

Suuruse sobivus

Kui te olete seda mudelit proovinud, siis palun hinnake, kuidas proovitud suurus sobib sellega, mida te tavaliselt kannate

Teie arvamus

Lisage toote kohta ka kommentaar/arvamus.

. .

. .