JAANIPÄEVA PAKKUMINE!
Ekstra -15% allahindlust kõigele koodiga: SUMMER15
OSTA KOHE
Üle 60€ tellimustele tasuta tarne Omnivaga 2 -3 tööpäeva jooksul.

Konkursi reeglid

Konkursi ja mängude eeskirjad

Crocs sotsiaalmeedia konkursi tingimused

Enne Crocs sotsiaalmeedia konkursil (edaspidi - "sotsiaalmeedia konkurss") osalemist lugege tähelepanelikult läbi need Reeglid ja Tingimused, kuna konkursi läbiviimist reguleerivad antud Tingimused. Kui te ei nõustu käesolevate tingimustega, ei saa te sotsiaalmeedia konkursil osaleda. Sotsiaalmeedia konkursi kuulutab välja Crocs.com.ee, (edaspidi - "Crocs").

OSALEMISTINGIMUSED: Sotsiaalmeedia konkursil saavad osaleda täiskasvanud. Osalejad peavad auhindade võitmiseks edukalt läbima Sotsiaalmeedia konkursil (edaspidi - Reklaam) järgmised sammud. Reklaamis märgitakse sotsiaalmeedia konkursil osalemise tähtaeg, võitjate (edaspidi võitja(te) arv) ja võitja(te) väljakuulutamise aeg. Sotsiaalmeedia konkursidel ei saa osaleda Crocs töötajad, samuti nende pereliikmed ja konkursi organiseerimisega seotud isikud. Võitja(te)lt võidakse nõuda isikut tõendavat dokumenti.

AUHIND: Võitja(te)l on õigus saada auhindasid, mille kirjeldus esitatakse väljakuulutamises (edaspidi - Auhind). Võimalik võita üks või mitu auhinda ja neid kirjeldatakse reklaamis. Võitja(id) valitakse juhuslikult kõigi konkursi nõuetele vastavate osalejate hulgast.

VÕITJA VALIMINE: Võitja(id) valitakse juhuslikult, seda tehakse pärast sotsiaalmeedia konkursi lõppemist. Võitja(id) teeb Crocs teatavaks esialgses Reklaamis väljakuulutatud ajal. Võitja(d) peab(vad) vastama teatud aja jooksul, mis on täpsustatud võitja(te)st teavitavas kuulutuses, et võtta oma auhind vastu; pärast seda ei ole auhind enam saadaval ja seda pakutakse teisele isikule. Võitja(d) peab (peavad) auhinna kättesaamiseks esitama oma ees- ja perekonnanime, telefoninumbri ja e-posti (ja postiaadressi, kui see on auhinna kättesaamiseks vajalik). Juhul, kui Auhinna võitjale saatmiseks on vaja aadressi, siis aadressi esitamata jätmisel auhinda välja ei anta.

ANDMEKAITSE: Isikuandmeid kogub, töötleb ja kasutab Crocs kui vastutav töötleja vastavalt Crocs privaatsus- ja küpsistepoliitikale, mille leiate siit: https://www.crocs.com.ee/ee/privaatsuspoliitika/. Osaledes sotsiaalmeediakonkursil ja esitades oma isikuandmed, nõustute saama sotsiaalmeediakonkursi ja teie võidetud Crocs auhinnaga seotud teateid.

KOHALDATAV SEADUS: Sotsiaalmeedia võistlusi ja käesolevaid tingimusi reguleerivad Eesti Vabariigi seadused ning neid tõlgendatakse kooskõlas selle riigi seadustega.

KÜSIMUSED: Kui teil on küsimusi sotsiaalmeedia konkursi või selle läbiviimise tingimuste kohta, kirjutage e-kiri aadressile posti teel info@crocs.com.ee.