Suve allahindlus! Allahindlused kehtivad kuni -50%! Kataloog>>
Üle 60€ tellimustele tasuta tarne Omnivaga 2 -3 tööpäeva jooksul.

Crocs lubab

gciec_sustainability-crocs_landing copySAMA CROCS. 2030*. AASTAKS 50% VÄHEM CO2

Ühe paari Classic Clogs’i tootmise käigus eraldub ligikaudu *3,94 kg CO2 gaasi. Võrreldes paljude teiste jalatsitele eraldab Crocs Classic Clog ühe paari kohta poole vähem CO2. Kuigi see on märkimisväärne saavutus, on ettevõtte peamine eesmärk viia 2030. aastaks CO2 heitmekogused nulli ja aidata seeläbi kaasa globaalse soojenemise vähendamisele.

100% VEGAN KUNI 2021

Lisaks sellele, et CROCS ei kasuta enam oma tootmises nahka, jätkab ettevõte samme, et saada 100% veganbrändiks. CROCSi jalatsite valmistamisel kasutatakse uut bioloogilist päritolu materjali Croslite (mis on CROCS'i tootmises valdav materjal).

BIOLOOGILISED MATERJALID – SAMA VÄLIMUS, MÕTE JA FUNKTSIOON

Bioloogilise päritoluga Croslite on veelgi säästvam materjal, mis on toodetud muus tööstuses tekkinud jäätmetest. CROCS’i üleminek Croslite materjalile algab täna koostöös ülemaailmse materjaliteadusega tegeleva ettevõttega Dow®. CROCS’i "tuleviku kingad" valmistakse uue dow Ecolibrium™ tehnoloogiaga, mis muudab tööstusjäätmed ja selle kõrvalsaadused jalatsiteks, pakkuvades samal ajal täismugavust, mida CROCS’ilt ootate. 45% Croslite tootmise jäätmetest võetakse taaskasutusse. Ja ka, 2020. aastal müüdi 85% jalatsid kingakarbita.

2020. AASTAL PÄÄSTETI PRÜGIMÄGEDELT 90 000 PAARI

Selleks, et hoida jalanõud kasutuses ja prügimägedest eemal, annetab CROCS tuhandeid müümata jäänud jalanõusid neile, kes neid kõige rohkem vajavad. Ettevõte otsib ka jätkuvalt läbi annetamise ja taaskasutuse uusi võimalusi, kuidas anda oma CROCS'idele teine elu anda.